İnsan Kaynakları

İçerik Arama

İşe Alım Süreci

Şirketimiz özgeçmiş havuzu tutmadığı gibi ferdi başvuruları da değerlendirmeye almamaktadır.

İşe alım sürecimiz, bir pozisyon açığı söz konusu olduğunda www.thyteknik.com adresi üzerinden ilan verilmesi ile başlar. İlanın kapsamı Yönetim Kurulu yetkisinde olup şirketimize yapılan bir iş başvurusunun değerlendirilebilmesi için açık ilanımıza başvurma zorunluluğu vardır.

İlanımız www.thyteknik.com’da yayımlandıktan sonra, son başvuru tarihine kadar yapılan başvurular ilanda belirtilen niteliklere göre değerlendirilip ilk eleme gerçekleştirilir. Sonraki süreçte ilk elemeyi geçen adaylara, pozisyona yönelik olarak hazırlanan sınavlar uygulanır. Bu süreçleri başarıyla geçen adaylar, birim yetkilileri ile İnsan Kaynakları uzmanlarından oluşan panel mülakata davet edilirler. Mülakat sonucu olumlu olan adaylar başvurdukları pozisyona göre direkt istihdam edilebilecekleri gibi İşbaşı Eğitim Programı ya da Teknik Personel Yetiştirme Programı'na dâhil edilebilirler.

Mülakatlar sonucunda uygun bulunan adaylara, Yönetim Kurulu kararı alınmasının ardından iş teklifinde bulunulur.

Şirketimizde işe alım süreci yaklaşık 2-4 ay arası sürebilmekte, ancak bu süre günün koşullarına göre değişebilmektedir.

İlanlarımıza sadece Türk vatandaşları başvurabilir. Açık pozisyon olmadığı sürece yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Not: Başvurularınız www.secretcv.com adresine yönlendirilmekte olup açık ilanımıza yaptığınız başvuru ile ilgili gelişmeler için bu adresteki hesabınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,
Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. İstihdam ve Kariyer Yönetimi Müdürlüğü