Uçak Bakımı

İçerik Arama

Kabin İçi Bakımları

THY Teknik, THY  A.O  ve  diğer müşteri uçaklarına ait kabiniçi  modifikasyon, yenileme (refurbishment), belli yetkiler dahilinde imalat, koltuk overhaul  hizmetleri ile VIP kabin tasarımları  gerçekleştirmektedir. 

Kabiniçi Revizyon Bakım ve Dekoratif Kaplama Atölyeleri
Kabin içerisindeki hostes koltuğu, galley, tuvalet, stowage bin, PSU, oksijen sistemine ait arızalar, söküm-takımı, kaplama ve taban kaplamalarının söküm-takımı, kontrol, tamir ve yenilenmesi, uçağın izolasyon yorganlarının söküm-takımı ve kontrolü, yolcu camlarının söküm-takımı, polisaj yapılarak çiziklerinin limitler dahilinde temizlenmesi gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.
Görsel Galeri
Kabin Tekstil Atölyesi
Kabin Tekstil Atölyemizde  onaylı yanmaz ve zehirli duman çıkarmaz özellikteki kumaşlar kullanmak suretiyle ekip ve yolcu koltuk kılıfı, kabin perdesi ve yastık yüzü imal edilmektedir.

İlave olarak, yanmaz ve zehirli duman çıkarmaz özellikteki uçak halıları da kullanım boyutlarına göre kesilip hazırlanmakta ve overlok işlemleri yapılmaktadır.
Görsel Galeri
Uçak Koltuk Atölyesi
THY uçaklarına ve anlaşmalı müşteri uçaklarına ait tüm yolcu koltuklarının uçaktan söküm/takımı, bakım ve arıza işlemleri bu atölye tarafından yapılmaktadır.

B/E AEROSPACE, Sogerma, Recaro, Weber ve Contour  firmalarına ait Business Class, Comfort ve Economy Class  koltukların bakım ve overhaul işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Görsel Galeri